Nidya Moda Dünyasına Hoş Geldiniz!

Nidya Moda Dünyasına Hoş Geldiniz!

Büyük Beden ve Tesettürde Global Trendler

 

1980 yılında bayan dış giyim üzerine çeşitli üretici firmalarla çalışarak başlayan serüven, bu zamana kadar çağa ayak uydurarak ve gelişerek devam etti. 1996’da kendi atölyesini açarak tanınmış firmalara fason dikim yapan Nidya Moda, sektördeki tecrübesini zenginleştirmeye başladı. Bugün o, büyük beden ve tesettür giyimde, global trendleri kullanıcıya sunan bir marka.

Peki, Nidya Moda dünyasında neler var?

 

Büyük Beden Abiye Elbise/ Abiye Tunik

 

Özel organizasyonlarda şıklık yarışı kaçınılmaz. Gölgede kalmamak için trendleri, şıklığı ve özgünlüğü bir araya getiren tasarımları tercih etmelisiniz. Böyle tasarımlar için ise elbette, tecrübeli, yenilikçi ve profesyonel bir üreticiye gerek var.

Nidya Moda abiye konseptinde, rafine estetik anlayışıyla yorumlanmış trendleri stil sahibi kadınlara sunuyor. Büyük Beden Abiye Elbise kategorisinde her biri zarafetle eş anlamlı detaylara sahip modelleri bulabilirsiniz. Uzun abiye, dantel elbise, kadife, şifon, sandy, krep ve saten elbise, abiye elbise kategorisinde yer alan parçalardan.

Abiye konseptindeki tunikler, özel organizasyonlarda olduğu kadar, ofis giyimde de işlev görebilir. Bu sebeple, onlar için “kullanışlı” nitelemesini yapmak mümkün. Şık tasarımlı abiye tunikler, şamata çıkarmadan kombine ihtişam katıyor.

 

Büyük Beden Günlük Giyim

 

Günlük rutine, şık giyim ürünleriyle parıltı katın. Nidya Moda, günlük elbise, kumaş pantolon, tayt, etek ve spor cekette sunduğu göz alıcı tasarımlarla her günü özel kılmanıza yardım edecek.

Özgür ruhlu sokak modasına kendi renginizi eklemek için bu seçkin parçaları kullanabilirsiniz. Unutmayın, sokak modasında katı kurallar yok. O yüzden, benimsediğiniz stili özgürce yansıtabilirsiniz. Nidya Moda günlük giyim koleksiyonları, tarzınızı güçlendirecek, yeni stiller konusunda ilham verecek.

 

Tesettür Giyim

 

Yenilikçi moda anlayışları sayesinde tesettür giyimde artık daha fazla seçenek söz konusu. Nidya Moda, tesettürün gereklerini ihlal etmeden yeni ve özgün fikirleri giysiye dönüştürüyor. Tesettür giyim kategorisinde tesettür abiye elbise, etek, günlük elbise ve tunik modellerini bulabilirsiniz.

 

Kalite Uygun Fiyatla Bir Arada

 

Kalite ve şıklığı buluşturmak iyi, bunlara uygun fiyatı dâhil etmek ise harika!

Hepsi birbirinden seçkin, farklı konseptlerin ihtiyaçlarını karşılayan ürünlere uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

 

Dijital Mecrada Nidya Moda

 

Türkiye ve dünyadaki müşterilerine, toptan ve perakende satış noktalarıyla ulaşan Nidya Moda, fiziksel mecradaki profesyonelliği dijital ortama da taşıdı. Yüksek ödeme güvenliği, kullanıcı dostu site tasarımı gibi avantajlara sahip Nidyamoda.com.tr ile yüksek kalite ve zarafet, artık daha geniş bir kitleye, daha kolay şekilde ulaşıyor.

 

 

Etiketler: Nidya Moda Dünyasına Hoş Geldiniz!
Kasım 01, 2019
Listeye dön